Dámské baleríny JANCARIK Balerina Royal

Kód: JK_BAL_ROY/33ST JK_BAL_ROY/33U JK_BAL_ROY/335ST JK_BAL_ROY/335U JK_BAL_ROY/34ST JK_BAL_ROY/34U JK_BAL_ROY/345ST JK_BAL_ROY/345U JK_BAL_ROY/35ST JK_BAL_ROY/35U JK_BAL_ROY/355ST JK_BAL_ROY/355U JK_BAL_ROY/36ST JK_BAL_ROY/36U JK_BAL_ROY/365ST JK_BAL_ROY/365U JK_BAL_ROY/37ST JK_BAL_ROY/37U JK_BAL_ROY/37S JK_BAL_ROY/375ST JK_BAL_ROY/375U JK_BAL_ROY/375S JK_BAL_ROY/38ST JK_BAL_ROY/38U JK_BAL_ROY/38S JK_BAL_ROY/385ST JK_BAL_ROY/385U JK_BAL_ROY/385S JK_BAL_ROY/39ST JK_BAL_ROY/39U JK_BAL_ROY/39S JK_BAL_ROY/395ST JK_BAL_ROY/395U JK_BAL_ROY/395S JK_BAL_ROY/40ST JK_BAL_ROY/40U JK_BAL_ROY/40S JK_BAL_ROY/405ST JK_BAL_ROY/405U JK_BAL_ROY/405S JK_BAL_ROY/41ST JK_BAL_ROY/41U JK_BAL_ROY/41S JK_BAL_ROY/415ST JK_BAL_ROY/415U JK_BAL_ROY/415S JK_BAL_ROY/42ST JK_BAL_ROY/42U JK_BAL_ROY/42S JK_BAL_ROY/425ST JK_BAL_ROY/425U JK_BAL_ROY/425S JK_BAL_ROY/43ST JK_BAL_ROY/43U JK_BAL_ROY/43S JK_BAL_ROY/435ST JK_BAL_ROY/435S JK_BAL_ROY/44ST JK_BAL_ROY/44S Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Jancarik
2 290 Kč
Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Na objednávku - dodání do 3 týdnů Zvolte variantu
Šíře
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

S lehkostí na každém kroku. Balerina podtrhne váš styl a doprovodí vás kamkoli se vydáte. Vyrobená z pravé kůže v Česku. Každý pár bot zná svého majitele ještě předtím, než je zhmotněn. S výrobou začínáme až po vaší objednávce na základě zvolené velikosti a šířky obuvi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehkost, která s vámi projde všechna zákoutí světa. Baleríny JANCARIK jsou vyrobeny z pravé kůže s jemným a elegantním střihem. Díky polstrované kožené stélce s bandáží pro podporu klenby budou i po celodenním nošení pohodlné. Ať už budete pracovat v kanceláři nebo s přáteli procházet ulice města, baleríny vám budou příjemnými společníky.
 
S obuví JANCARIK jste se již určitě setkali na různých trzích či jarmarcích a nyní Vám přinášíme možnost si objednat tuto skvělou obuv z pohodlí domova. Pan Jančařík čeká s výrobou obuvi právě na Vás.
 
Boty dobře padnou skoro všem, protože jsou vyráběny ve třech šířkách a velikostech 33 - 49 včetně polovičních velikostí. Při tvorbě objednávky si můžete zvolit, zda si přejete botu ve standardní šířce nebo dáte přednost úzké šířce (u velikostí 33 - 43 včetně půlek) či široké (vel. 37 - 49 včetně půlek).
 
Proces výroby zabere zhruba 3 týdny. To ale neznamená, že se to občas nestihne i mnohem dříve. Je však potřeba mít na paměti, že proces výroby zabere z celé realizace nejvíce času. Z materiálu se musí vykrájet jednotlivé dílce, ty se musí sešít, následuje napínání na kopyto a nakládání podešve. 
 
Kožené boty JANCARIK jsou vyráběny ve Slavičíně, což je město na úpatí Bílých Karpat poblíž Zlína, kde je obuvnická tradice zarytá několik dekád. Materiály jsou odebírány od regionálních českých dodavatelů. Při výrobě je používán flexiblový způsob výroby – to znamená, že je svršek obuvi pevně přišit ke spodku obuvi. Toto typické obvodové prošití zajišťuje pevnost spoje a přizpůsobivost vrchového materiálu. Kožené boty se časem mění, získávají patinu, přizpůsobují se nohám a oděrky vypráví svůj vlastní příběh. Díky vlastnímu vývoji a testování jsou boty konstrukčně i designově doladěny do dokonalosti. Jsou praktické a zároveň velmi elegantní.
 
Myšlenka vzniku nové obuvnické dílny vznikala pomalu a přirozeně někdy v roce 2014. Pan Jančařík zhodnotil veškeré nabyté zkušenosti – čtyři měsíce se skromnými Indy v Kánpuru, dlouholetou pracovní zkušenost ve Francii nebo nespočet projektů v obuvnickém průmyslu – a společně s rodinou se vydali po vlastní ose. Ze Slavičína se snaží oživit a udržet krásné ševcovské řemeslo, které v posledních letech zažilo značný pád. Věří v individuální přístup ke každému zákazníkovi a návrat k tradičním výrobním postupům. Vše vkládají do svých výrobků a věří, že právě to je dělá unikátními.
 
Jak pečovat o kožené boty - Aby vám kožené boty dělali společnost co nejdéle, je důležité o ně patřičně pečovat. Různé druhy kůže vyžadují odlišné metody ošetření.
  • Střídat obuv - Je dobré boty střídat. Zejména při dešti či zýšené potivosti nohou. Je nutné počítat s tím, že při provhlnutí může useň, zvláště v místech bez podšívky, částečně pouštět barvu.
  • Postupné sušení - Provhlou obuv nikdy nesuště přímo na topení. Vždy použijte napínáky nebo boty vycpěte novinovým papírem a nechejte je volně proschnout při pokojové teplotě. Zabráníte tím ztvrdnutí usně a možnému popraskání. Po vyschnutí aplikujte impregnační prostředky.
  • Ochrana kůže - Pravidelně obuv ošetřujte doporučenými čistícími prostředky a chraňte ji před silným promáčením, stykem s chemikáliemi či rozpouštědly. Nikdy boty neperte.
  • Návyky - Nenoste boty nezašněrované, ale vždy řádně zašněrované. Kožená podšívka je sice velmi odolná, ale mohlo by dojít k jejímu poškození. Při nazouvání a vyzouvání mějte boty plně rozepnuté. Používejte nazouvací lžíci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámská fashion obuv
Záruka: 2 roky
Aktivita: běžné nošení
Barva: modrá
Střih obuvi: balerína
Zapínání obuvi: bez zapínání

Výroba obuvi Jancarik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Za zrodem obuvi této značky stojí Miroslav Jančařík, který se narodil ve Slavičíně, malém městečku na úpatí Bílých Karpat. Vystudoval SPŠ ve Zlíně a poté nastoupil do lokální obuvnické společnosti, kde vykonával základní dělnické práce. Po několika letech se dostal do vývojového oddělení, odkud se dostal na čtyřměsíční pracovní cestu do Indie. Po návratu začal pracovat pro francouzskou firmu zaměřující se na módní dámskou obuv. Následuje účast v řadě projektů z oblasti ochranné pracovní obuvi, zdravotní obuvi a jiných. V současné době se věnuje budování vlastní značky JANCARIK, která je držitelem certifikátu Tradice Bílých Karpat. 

Motivem vzniku je možnost individuálního řešení obuvi pro každého zákazníka. Typově se jedná o obuv volnočasovou. Tato obuv v kontextu kombinací velikostních a šířkových možností s využitím materiálového potenciálu a barevného spektra je vhodná jak pro muže, tak pro ženy všech věkových kategorií. Obuv se vyrábí od velikosti 33 až po velikost 48, a to včetně polovičních velikostí. Pro další zvýšení komfortu obuvi byly vytvořeny tři šířkové skupiny obuvi.