Napište nám:

Doprava

     
 
Způsob dopravy a platby v ČR a též pro Slovensko
 
Nabídnout Vám můžeme níže uvedené kombinace dopravy a platby, kdy je při objednávání potřebné jednu z nabízených možností zvolit. Cena zvolené dopravy se Vám vždy automaticky připočte k hodnotě Vaší objednávky, takže vždy uvidíte celkovou konečnou cenu.
 
V následující tabulce vidíte rychlý přehled cen jednotlivých doprav v návaznosti na způsob úhrady a níže pak naleznete podrobný popis jednotlivých doprav.
 
     
 Způsob dopravy
Dopravné
Poplatek
za dobírku
Dopravné
zdarma*
 Osobní odběr - - od 0 Kč
Kč 89,-
Kč 40,-
od 1500 Kč
Kč 89,-
Kč 40,-
od 1500 Kč
Kč 89,-
Kč 40,-
od 1500 Kč
Kč 49,-
Kč 20,-
od 1500 Kč
 Přepravní služba PPL - SK Kč 195,- Kč 65,- od 3000 Kč
 
*Dopravné při dosažení stanovené hodnoty objednávky bude vynulováno dodatečně
při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení.
 
 
 
Osobní odběr na prodejně Outdoor-a-sport.cz
 
Osobní odběr je zdarma bez poplatků v partnerské prodejně Outdoor-a-sport.cz, kde bude objednávka vytvořená zákazníkem přes e-shop nachystána a následně bude zákazník informován o připravenosti zásilky k odběru. Vyzvednutí objednávek je možné:
 
Po - Pá: 10:00 - 12:30, 14:00 - 17:00, So: 10:00 - 12:30
Outdoor-a-sport.cz, Dlouhá 300 (vstup z ul. K. Vystrčila), 763 21 Slavičín, tel.: 778 528 964
 
Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě je možné vyzvednout osobně i mimo uvedenou dobu. Je však nutné se vždy předem dohodnout. Zboží zde není standardně skladem a je připravena k odběru výhradně až na základě objednávky zákazníka vytvořené přes e-shop.
 
Platbu za zboží při osobním odběru lze realizovat hotově nebo platební kartou. Možná je též platba převodem předem z bankovního účtu, avšak platba musí být připsána na našem účtu před realizací osobního odběru.  [zpět]
 
 
Balíková přepravní služba 
 
Doručení přepravní službou probíhá následující pracovní den po odeslání přes PPL nebo GEIS (dle typu zboží) v rozmezí od 8:00 do 18:00. Dodání je možné na Vaši adresu domů nebo případně do zaměstnání, pokud máte možnost si balík převzít v pracovní dobu a je to pro Vás snažší. V tomto případě je pak nutné vyplnit v objednávce zvlášť dodací adresu, pokud se bude lišit od fakturační. Nezastihne-li vás přepravce na místě určení na první pokus, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí zásilku následující pracovní den.
 
Platbu za objednávku lze realizovat formou dobírky (platba přímo řidiči) nebo převodem předem. V případě  platby převodem předem je dopravné 89 Kč. U dobírky je tato částka navýšena o doběrečné 40 Kč. Objednávky s hodnotou nad 1500 Kč mají dopravavu ZDARMA. Dopravné bude vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení. V případě platby převodem předem je tedy nutné s platbou vyčkat na přijetí aktualizovaného potvrzení. [zpět]
 
 
Česká pošta - balík Na poštu
 
Doprava balíků běžných rozměrů. Doprava typu balík Na poštu je vhodná pro ty zákazníky, kteří si chtějí vyzvednout svou zásilku na kterékoliv poště v ČR, protože nejsou schopni si zásilku převzít během dne na adrese bydliště či nechtějí, aby někdo z členů rodiny či spolubydlících o příchodu zásilky věděl. Při zadávání objednávky si tedy zvolíte tu poštu, na které budete mít balík připraven k vyzvednutí již následující pracovní den.
 
Českou poštou jste následně informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.
 
Plabu za objednávku lze u přepravy přes Českou poštu realizovat formou dobírky (platba na přepážce při výdeji balíku) nebo převodem předem. V případě  platby převodem předem je dopravné 89 Kč. U dobírky je tato částka navýšena o doběrečné 40 Kč. Objednávky s hodnotou nad 1500 Kč mají dopravavu ZDARMA. Dopravné bude vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení. V případě platby převodem předem je tedy nutné s platbou vyčkat na přijetí aktualizovaného potvrzení.
 
POZOR - Doba pro vyzvednutí balíku na poště je 7 dnů. Pokud nebude zásilka vyzvednuta, bude automaticky vrácena zpět odesílateli a budou Vám vyúčtovány vzniklé zbytečné náklady dopravy a náklady na přípravu  zásilky. [zpět]
 
 
Česká pošta - balík Do ruky
 
Doprava balíků běžných rozměrů. Doprava typu balík Do ruky je vhodná pro ty zákazníky, kteří si chtějí nechat doručit zásilku domů. Při zadávání objednávky uvádíte svou dodací adresu. Pošta garantuje doručení balíku přímo do Vašich rukou následující pracovní den po odeslání.
 
Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
 
Plabu za objednávku lze u přepravy přes Českou poštu realizovat formou dobírky (platba přímo doručovateli) nebo převodem předem. V případě  platby převodem předem je dopravné 89 Kč. U dobírky je tato částka navýšena o doběrečné 40 Kč. Objednávky s hodnotou nad 1500 Kč mají dopravavu ZDARMA.
 
Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, což by mohlo způsobit prodlevu při dodání balíku, můžete si prostřednictvím nového interaktivního webového formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice již v den podání jednorázově změnit dispozice nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.
 
Pokud Vás Česká pošta nezastihneme, můžete se s ní dohodnout na opětovném doručení v jiném termínu, který Vám bude lépe vyhovovat. [zpět]
 
 
Uloženka
 
Chcete ušetřit na nákladech za zaslání Vaší objednávky ve srovnání s jinými přepravci a jste z níže uvedených měst?
 
Využijte služby Uloženka, kdy si zásilku osobně vyzvednete na vybraném výdejním místě. Vybírat můžete z široké sítě (více jak 400) výdejních míst po celé ČR. Mezi výdejní místa spadají různé prodejny s označením Uloženka, HeurekaPoint, novinové stánky, pobočky DPD, Mountfield apod. Při tvorbě objednávky stačí vybrat jen tu nejbližší pobočku k Vašemu bydlišti či pracovišti. U doručení je však nutné počítat s delší dobou dodání v řádu 3 - 5 dnů, neboť v rámci systému Uloženka je potřeba zásilky přepravit na centrální sklad a následně distribuovat na jednotlivé výdejní místa.
 
Poplatek za doručení Vaší objednávky na výdejní místo je pouhých 49 Kč při platbě převodem předem. U platby dobírkou je tato částka navýšena o doběrečné 20 Kč. Objednávky s hodnotou nad 1500 Kč mají dopravavu ZDARMA. Dopravné bude vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení. V případě platby převodem předem je tedy nutné s platbou vyčkat na přijetí aktualizovaného potvrzení.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Lze však případně sjednat i jiný termín. Pokud nebude zásilka vyzvednuta, bude automaticky vrácena zpět odesílateli a budou Vám vyúčtovány vzniklé zbytečné náklady dopravy a náklady na přípravu  zásilky.
 
Pro vydání zásilky se vyžaduje sdělení hesla, které Vám bylo zasláno v oznámení o připravenosti zásilky k vyzvednutí.
 
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- 175 cm pro kterýkoli z rozměrů nebo 300 cm pro součet obvodové délky
- maximální hmotnost zásilky je 20 kg. [zpět]
 
 
Způsob dopravy a platby na Slovensko
 
Na Slovensko je dodání zajištěno přes přepravní službu GEIS za cenu 195 Kč  plus poplatek za doběrečné 65 Kč. Platba je možná pouze formou dobírky. Při objednávce nad Kč 3000,- se dopravné neúčtuje. Dopravné bude vynulováno dodatečně při zpracování objednávky a bude Vám zasláno nové upravené potvrzení. Úhrada za dodané zboží probíhá formou dobírky. Zboží je fakturováno v Kč dle aktuálních cen v e-shopu, avšak úhrada probíhá v EUR. Cena v Kč je přepočtena na EUR dle platného kurzu v den odeslání zásilky. Dodání na Slovensku probíhá v rozmezí 2 až 3 dnů od odeslání zásilky z našeho e-shopu.
 
Druhou možností je v případě dodací adresy do Bratislavy využití výdejního místa HeurekaPoint (Uloženka) viz informace výše. [zpět]