Doprava

Způsob dopravy a platby v ČR a pro doručení na Slovensko
 
Nabídnout Vám můžeme níže uvedené kombinace dopravy a platby, kdy je při objednávání potřebné jednu z nabízených možností zvolit. Cena zvolené dopravy se Vám automaticky připočte k hodnotě Vaší objednávky, takže vždy uvidíte celkovou konečnou cenu.
 
V následující tabulce vidíte rychlý přehled cen jednotlivých doprav včetně případného poplatku za dobírku a přehledu dopravy zdarma. Níže pak naleznete podrobný popis jednotlivých doprav.
 
 Způsob dopravy ČR Dopravné Poplatek za dobírku Dopravné zdarma
 Osobní odběr - - -
 Zásilkovna - max. 5 kg a 70 cm Kč 99,- nelze nad 3 000 Kč
 Balíková služba PPL (délka max. 120 cm)
Kč 149,- Kč 50,- nad 3 000 Kč
 Balíková služba GEIS/DPD (délka max. 120 cm)
Kč 149,- Kč 50,- nad 3 000 Kč
 Balíková služba GEIS/DPD (délka max. 200 cm) Kč 349,- Kč 50,- nad 10 000 Kč
 Rozvoz výrobků HOPA a Olsen Spa Kč 599,- nelze nad 7 000 Kč
 Paletová přepravní služba Kč 899,- Kč 50,-  nad 10 000 Kč
 Způsob dopravy SK Dopravné Poplatek za dobírku Dopravné zdarma
 Zásilkovna - max. 5 kg a 70 cm Kč 149,- nelze nad 5 000 Kč
 Balíková služba GEIS/DPD (délka max. 150 cm) Kč 289,- Kč 50,- nad 7 000 Kč
 Balíková služba GEIS/DPD (délka max. 200 cm)
Kč 399,- nelze  nad 10 000 Kč

 

Osobní odběr
Osobní odběr je zdarma bez poplatků v partnerské prodejně Outdoor-a-sport.cz, kde bude objednávka vytvořená zákazníkem přes e-shop nachystána a následně bude zákazník informován o připravenosti zásilky k odběru. Vyzvednutí objednávek je možné:
 
Po - Pá: 14:30 - 17:00, So: 10:00 - 12:30
Outdoor-a-sport.cz, Dlouhá 300 (vstup z ul. K. Vystrčila), 763 21 Slavičín, tel.: 778 528 964
 
Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě je možné vyzvednout osobně i mimo uvedenou dobu. Je však nutné se vždy předem dohodnout. Zboží zde není standardně skladem a je připravena k odběru výhradně až na základě objednávky zákazníka vytvořené přes e-shop.
 
Platbu za zboží při osobním odběru lze realizovat hotově nebo platební kartou. Platbu lze realizovat též převodem předem z bankovního účtu, avšak platba musí být připsána na našem účtu před realizací osobního odběru. 
 
Balíková přepravní služba
Doručení přepravní službou probíhá následující pracovní den po odeslání přes PPL nebo GEIS/DPD (dle typu zboží) v rozmezí od 8:00 do 18:00. Dodání je možné na Vaši adresu domů nebo případně do zaměstnání, pokud máte možnost si balík převzít v pracovní dobu a je to pro Vás snažší. V tomto případě je pak nutné vyplnit v objednávce zvlášť dodací adresu, pokud se bude lišit od fakturační. Nezastihne-li vás přepravce na místě určení na první pokus, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí zásilku následující pracovní den.
 
Dooprava PPL - Pro zásilky do 30 kg a max. délky 120 cm. Maximální rozměr zásilek 120 x 60 x 60 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 360 cm.
Doprava GEIS/DPD - Vhodné pro zásilky do 30 kg a max. délky 120 cm. Vhodné pro přepravu běžného zboží s omezenou délku.
Doprava GEIS/DPD - Vhodné pro zásilky do 30 kg a max. délky 200 cm. Vhodné pro přepravu shrnovacích dveří, sprchových tyčí a jiného zboží s větší délkou.
 
 
Zásilkovna
Chcete ušetřit na nákladech za zaslání Vaší objednávky ve srovnání s jinými přepravci a jste z níže uvedených měst?
 
Využijte služby Zásilkovna, kdy si zásilku osobně vyzvednete na vybraném výdejním místě. Vybírat můžete z široké sítě výdejních míst po celé ČR. Při tvorbě objednávky stačí vybrat jen tu nejbližší pobočku k Vašemu bydlišti či pracovišti. U doručení je však nutné počítat s delší dobou dodání v řádu 2 - 4 dnů.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Pro vydání zásilky se vyžaduje sdělení hesla, které Vám bylo zasláno v oznámení o připravenosti zásilky k vyzvednutí.
 
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
- Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
- Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
- Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm.
 
Platba pouze převodem předem nebo platební kartou. Tento nejlevnější způsob dopravy je tak určen pro ty zákazníky, kteří to se svou objednávkou myslí vážně. Dobírka byla zrušena z důvodu velkého množsví zásilek, které u tohoto způsobu úhrady nebyly zákazníky vyzvednuty.
 
Paletová přepravní služba
Doručení paletovou přepravní službou probíhá následující pracovní den po odeslání přes GEIS Cargo nebo Toptrans (dle typu zboží) v rozmezí od 8:00 do 18:00. Dodání je možné na Vaši adresu domů nebo případně do zaměstnání, pokud máte možnost si zásilku převzít v pracovní dobu a je to pro Vás snažší. V tomto případě je pak nutné vyplnit v objednávce zvlášť dodací adresu, pokud se bude lišit od fakturační. Nezastihne-li vás přepravce na místě určení na první pokus, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí zásilku následující pracovní den.
 
Tato přeprava je vhodná pro zaslání většího zboží jako vany, sprchové kouty, větší objednávky shrnovacích dveří, obložek, plastových obkladů apod. Jedná o takové zboží, které svou vahou, velikostí či povahou materiálu již není možné doručit přes balíkové přepravní služby.
 
Rozvoz výrobků HOPA a OLSEN SPA
Slouží výhradně k doručení objednávek obsahují jen produkty HOPA nebo OLSEN SPA, a to hlavně většího zboží jako jsou vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, větší objednávky shrnovacích dveří, obložek, plastových obkladů apod. Jedná o takové zboží, které svou vahou, velikostí či povahou materiálu již není možné doručit přes balíkové přepravní služby a je z produkce těchto značek.
 
Platba pouze převodem předem nebo platební kartou. Z technických důvodů není u tohoto přepravce možné doručení na dobírku.
 
Způsob dopravy a platby na Slovensko
Na Slovensko je dodání zajištěno přes přepravní službu GEIS s úhradou kartou přes platební bránu ThePay nebo formou dobírky. U dobírky je zboží fakturováno v Kč dle aktuálních cen v e-shopu, avšak úhrada probíhá v EUR. Cena v Kč je přepočtena na EUR dle platného kurzu v den odeslání zásilky. Dodání na Slovensku probíhá v rozmezí 2 až 3 dnů od odeslání zásilky z našeho e-shopu.
 
Druhou možností je využití výdejních míst Zásilkovna s úhradou kartou přes platební bránu ThePay, kdy si zásilku osobně vyzvednete na vybraném výdejním místě. Vybírat můžete z široké sítě výdejních míst. Při tvorbě objednávky stačí vybrat jen tu nejbližší pobočku k Vašemu bydlišti či pracovišti. U doručení je však nutné počítat s delší dobou dodání v řádu 3 - 5 dnů.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Pro vydání zásilky se vyžaduje sdělení hesla, které Vám bylo zasláno v oznámení o připravenosti zásilky k vyzvednutí.
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- maximální hmotnost zásilky od 5 do 10 kg
- nebo maximální rozměr jedné strany zásilky je od 70 do 120 cm
- nebo maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je od 120 do 150 cm cm (např. zásilka o rozměrech 60 × 40 × 30 cm).