Doprava

Způsob dopravy a platby v ČR a pro doručení na Slovensko
 
Nabídnout Vám můžeme níže uvedené kombinace dopravy a platby, kdy je při objednávání potřebné jednu z nabízených možností zvolit. Cena zvolené dopravy se Vám automaticky připočte k hodnotě Vaší objednávky, takže vždy uvidíte celkovou konečnou cenu.
 
V následující tabulce vidíte rychlý přehled cen jednotlivých doprav včetně případného poplatku za dobírku a přehledu dopravy zdarma. Níže pak naleznete podrobný popis jednotlivých doprav.
 
 Způsob dopravy ČR Dopravné Poplatek za dobírku Dopravné zdarma
 Osobní odběr - - -
 Zásilkovna - výdejní místo (max. 5 kg a 70 cm) Kč 99,- Kč 50,- nad 3 000 Kč
 PPL ParcelShop - výdejní místo (max. 31,5 kg a 100 cm) Kč 109 ,- Kč 50,- nad 3000 Kč
 PPL - doručení na adresu (délka max. 120 cm)
Kč 139,- Kč 50,- nad 3 000 Kč
 GEIS/DPD - doručení na adresu (délka max. 120 cm)
Kč 189,- Kč 50,- nad 3 000 Kč
 GEIS/DPD - doručení na adresu (délka max. 200 cm) Kč 379,- Kč 50,- nad 10 000 Kč
 Rozvoz výrobků HOPA a Olsen Spa Kč 599,- nelze nad 7 000 Kč
 Paletová přepravní služba Kč 899,- Kč 50,-  nad 10 000 Kč
 Způsob dopravy SK Dopravné Poplatek za dobírku Dopravné zdarma
 Zásilkovna - max. 5 kg a 70 cm Kč 149,- nelze nad 5 000 Kč
 Balíková služba GEIS/DPD (délka max. 150 cm) Kč 299,- 100,- nad 7 000 Kč
 Balíková služba GEIS/DPD (délka max. 200 cm)
Kč 499,- nelze  nad 10 000 Kč

 

Osobní odběr
Osobní odběr je zdarma bez poplatků v partnerské prodejně Outdoor-a-sport.cz, kde bude objednávka vytvořená zákazníkem přes e-shop nachystána a následně bude zákazník informován o připravenosti zásilky k odběru. Vyzvednutí objednávek je možné:
 
Po - Pá: 14:30 - 17:00, So: 10:00 - 12:30
Outdoor-a-sport.cz, Dlouhá 300 (vstup z ul. K. Vystrčila), 763 21 Slavičín, tel.: 778 528 964
 
Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě je možné vyzvednout osobně i mimo uvedenou dobu. Je však nutné se vždy předem dohodnout. Zboží zde není standardně skladem a je připravena k odběru výhradně až na základě objednávky zákazníka vytvořené přes e-shop.
 
Platbu za zboží při osobním odběru lze realizovat hotově nebo platební kartou. Platbu lze realizovat též převodem předem z bankovního účtu, avšak platba musí být připsána na našem účtu před realizací osobního odběru. 
 
Balíková přepravní služba
Doručení přepravní službou probíhá následující pracovní den po odeslání přes PPL nebo GEIS/DPD (dle typu zboží) v rozmezí od 8:00 do 18:00. Dodání je možné na Vaši adresu domů nebo případně do zaměstnání, pokud máte možnost si balík převzít v pracovní dobu a je to pro Vás snažší. V tomto případě je pak nutné vyplnit v objednávce zvlášť dodací adresu, pokud se bude lišit od fakturační. Nezastihne-li vás přepravce na místě určení na první pokus, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí zásilku následující pracovní den.
 
Dooprava PPL - Pro zásilky do 30 kg a max. délky 120 cm. Maximální rozměr zásilek 120 x 60 x 60 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 360 cm.
Doprava GEIS/DPD - Vhodné pro zásilky do 30 kg a max. délky 120 cm. Vhodné pro přepravu běžného zboží s omezenou délku.
Doprava GEIS/DPD - Vhodné pro zásilky do 30 kg a max. délky 200 cm. Vhodné pro přepravu shrnovacích dveří, sprchových tyčí a jiného zboží s větší délkou.
 
 
Zásilkovna
Chcete ušetřit na nákladech za zaslání Vaší objednávky ve srovnání s jinými přepravci a jste z níže uvedených měst?
 
Využijte služby Zásilkovna, kdy si zásilku osobně vyzvednete na vybraném výdejním místě. Vybírat můžete z široké sítě výdejních míst po celé ČR. Při tvorbě objednávky stačí vybrat jen tu nejbližší pobočku k Vašemu bydlišti či pracovišti. U doručení je však nutné počítat s delší dobou dodání v řádu 2 - 4 dnů.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Pro vydání zásilky se vyžaduje sdělení hesla, které Vám bylo zasláno v oznámení o připravenosti zásilky k vyzvednutí.
 
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
- Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
- Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
- Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm.
 
Platba pouze převodem předem, platební kartou nebo dobírkou. Tento nejlevnější způsob dopravy je tak určen pro ty zákazníky, kteří to se svou objednávkou myslí vážně.
 
Paletová přepravní služba
Doručení paletovou přepravní službou probíhá následující pracovní den po odeslání přes GEIS Cargo nebo Toptrans (dle typu zboží) v rozmezí od 8:00 do 18:00. Dodání je možné na Vaši adresu domů nebo případně do zaměstnání, pokud máte možnost si zásilku převzít v pracovní dobu a je to pro Vás snažší. V tomto případě je pak nutné vyplnit v objednávce zvlášť dodací adresu, pokud se bude lišit od fakturační. Nezastihne-li vás přepravce na místě určení na první pokus, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí zásilku následující pracovní den.
 
Tato přeprava je vhodná pro zaslání většího zboží jako vany, sprchové kouty, větší objednávky shrnovacích dveří, obložek, plastových obkladů apod. Jedná o takové zboží, které svou vahou, velikostí či povahou materiálu již není možné doručit přes balíkové přepravní služby.
 
Rozvoz výrobků HOPA a OLSEN SPA
Slouží výhradně k doručení objednávek obsahují jen produkty HOPA nebo OLSEN SPA, a to hlavně většího zboží jako jsou vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, větší objednávky shrnovacích dveří, obložek, plastových obkladů apod. Jedná o takové zboží, které svou vahou, velikostí či povahou materiálu již není možné doručit přes balíkové přepravní služby a je z produkce těchto značek.
 
Platba pouze převodem předem nebo platební kartou. Z technických důvodů není u tohoto přepravce možné doručení na dobírku.
 
Způsob dopravy a platby na Slovensko
Na Slovensko je dodání zajištěno přes přepravní službu GEIS s úhradou kartou přes platební bránu ThePay nebo formou dobírky. U dobírky je zboží fakturováno v Kč dle aktuálních cen v e-shopu, avšak úhrada probíhá v EUR. Cena v Kč je přepočtena na EUR dle platného kurzu v den odeslání zásilky. Dodání na Slovensku probíhá v rozmezí 2 až 3 dnů od odeslání zásilky z našeho e-shopu.
 
Druhou možností je využití výdejních míst Zásilkovna s úhradou kartou přes platební bránu ThePay, kdy si zásilku osobně vyzvednete na vybraném výdejním místě. Vybírat můžete z široké sítě výdejních míst. Při tvorbě objednávky stačí vybrat jen tu nejbližší pobočku k Vašemu bydlišti či pracovišti. U doručení je však nutné počítat s delší dobou dodání v řádu 3 - 5 dnů.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Pro vydání zásilky se vyžaduje sdělení hesla, které Vám bylo zasláno v oznámení o připravenosti zásilky k vyzvednutí.
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- maximální hmotnost zásilky od 5 do 10 kg
- nebo maximální rozměr jedné strany zásilky je od 70 do 120 cm
- nebo maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je od 120 do 150 cm cm (např. zásilka o rozměrech 60 × 40 × 30 cm).