Dovolujeme si upozornit naše zákazníky, že ve dnech 25. 7. až 2. 8. 2026 bude z důvodu dovolené a následné inventury uzavřen centrální sklad. Všechny objednávky přijaté v tomto období budou postupně vyřizovány od pondělí 3. 8. 2026. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné letní dny.

Impregnace FLORES Nubuk

Kód: FS_NUBUK
Tip
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček. 3 hodnocení
109 Kč Měrná cena:
Skladem
Možnosti doručení

Bezbarvý základní ošetřovací prostředek pro vlasové usně. Změkčuje, impregnuje a zároveň osvěžuje barevný odstín. Vyrobeno v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodný pro obuv s prodyšnou membránou. Bezbarvý základní ošetřovací prostředek pro vlasové usně. Změkčuje, impregnuje a zároveň osvěžuje barevný odstín. Objem 75 ml. Vyrobeno v ČR.

Návod na použití - Na očištěnou suchou obuv naneseme rovnoměrně slabou vrstvu emulze (obzvláště u nubuků) a ponecháme dobře vyschnout min. 1 hodinu. Suchý povrch zdrsníme pryžovým kartáčkem. Ošetření provádíme několikrát za sezonu. Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnace
Záruka: 2 roky
Impregnace: obuv

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

 

Jsme český výrobce outdoorového a sportovního vybavení a oblečení...  #flores_cz #florescz

Jelikož nám před několika lety na trhu chyběly nějaké produkty, rozhodli jsme se pro realizaci vlastních výrobků a založili jsme značku FLORES. Prvním produktem byly v roce 2012 ponožky FLORES Daily, které jsou pro svou oblíbenost v naší nabídce stále.
 
Od té doby se nabídka produktů rozšířila a postupně se snažíme přivádět na trh další výrobky, které chceme v nabídce držet tak dlouho, dokud budou o ně zákazníci projevovat zájem. Našim cílem je totiž nabídnout takové produkty, které si zákazníci oblíbí a budou se k nim rádi vracet. Nechceme každý rok chrlit nové a nové produkty na jednu sezonu místo původních, jako to dělají ostatní značky. Chceme, aby zákazník, který v naší nabídce pro sebe nalezne třeba ideální ponožku, ji u nás nalezl i v dalších letech, když bude chtít svůj šatník doplnit výrobky, se kterými je spokojený.
 
Věříme, že i Vy naleznete v našich produktech kus poctivé práce, oceníte jejich kvalitu a budete se k našim produktům stále vracet.